úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
30.3.2024 - V sezóně 23-24 bylo odehráno 14 zápasů, Beníškovci zvítězili 9,5:4,5 bodu, na skóre pak 42:32. Nejlepší střelci u Beníškovců: 1. Zdenda Kotrba 6, 2. Vráťa Kovanda 5, 3. Vašek Častoral 5, u Ryplovců: 1. Pepík Kouba 6, 2. Petr Bednařík 6, 3. Milan Háje...  celý článek
30.3.2024 - Stejně jako v minulém zápase, i v tomto posledním se nakonec dostavila remíza 3-3, a to po velmi podobném průběhu. Ryplovci tentokrát vedli v 27. minutě již 3:0, přesto ještě stačili borci ve žlutých dresech třikrát překonat v brance červených Romana...  celý článek
24.3.2024 - Úvodní branku zápasu obstaral Roman Havelec už v 8. minutě zápasu, ve 23. minutě pak na 2-0 pro Ryplovce zvýšil Pepa Kouba. V polovině zápasu snížil na 1-2 Vráťa Kovanda, ale ve 41. minutě zvýšil opět na rozdíl dvou gólů Petr Bednařík, a vypadalo to,...  celý článek
2.9.2023 - Ryplovci-Beníškovci 2 : 2

Vítejte na stránkách strakonického hokejového týmu HC Nektarka. Vrámci tohoto týmu se již po mnoho let utkávají dva tábory hokejových nadšenců (Ryplovci a Beníškovci), kteří v sezóně odehravájí nespočet nesmlouvavých sportovních bitev s cílem získat krásný pohár naplněný až po okraj strakonickým pivním mokem.

Všechny zápasy v této sezóně rozhodují ctihodní pánové Karel Suda, kterým tímto velice děkujeme.