úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 6 (2.3.2019)
branky: Hackl D. 2 - Kačmar J. 3, Kučera Š. 2, Hanáček V.

Vimperský "ostropříklepostřelec" Honza
3.3.2019 - Beníškovci tahali tentokrát celý zápas na delší konec provazu, jejich střelecká převaha byla veliká, a vzadu vše jistil velmi pozorný Petr Svoboda v brance. Skóre otevřel v 5. min. David Hackl v dresu Ryplovců, za dvě minuty však srovnal krásnou střelou příklepem z úhlu Honza Kačmar, který při dalším střídání střelou po ledě přidal druhý gól. V 17. minutě srovnal z ojedinělého útoku obranou zapomenutý David Hackl - střela bez přípravy po ledě - 2:2. Pak přišli dva góly Štěpána Kučery - první po zaseknutí za brankou Páji Koubka - alá Reichel 3-2, a ze samostatného úniku blafákem do bekhandu - 4:2. Ve 40. minutě zvyšoval na 5:2 po odrazu od sudího Vláďa Hanáček, a v 52. minutě dovršil hattrick toho dne nejlepší na place - vimperský Honza Kačmar, a to po hezké kombinaci celého útoku, jak jinak - střelou příklepem s nápřahem pod střechu :-) Takže na zápasy srovnáno, a čekají nás ještě do konce sezóny dva zápasy, takže o napínavý souboj až do konce je již postaráno! S přehledem řídili Kája Suda a Vašek Kabát.