úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 4 (25.1.2020)
branky: Nárovec J., Bednařík P. - Kovanda V. 2, Kotrba Z., Hanáček V.

Vítězná "pecka" od Vráti
25.1.2020 - V brance Ryplovců nastoupil tentokrát Hynek Pechlát, na druhé straně stál v kleci žlutých Jenda Kopenec. Úvod zápasu byl opatrný a šancí bylo poskrovnu. Až v 15 minutě se svým důrazem připomněl Vráťa Kovanda, a poslal Beníškovce do vedení. Stav 1-0 platil až do 40 minuty, kdy po pěkné kombinaci v útočném pásmu vyrovnal Jirka Nárovec. Za dalších 8 minut převrátil skóre na stranu červených nenápadnou střelou Petr Bednařík - 2-1 pro Ryplovce. Ve 46. minutě srovnal po bezchybné přihrávce do brankoviště od Vládi Hanáčka Zdeněk Kotrba. Za dalších 5 minut vsítil vítězný gól nechytatelnou střelou ryzí střelec Vráťa "Rolls Royce" Kovanda, když rychlost střely byla naměřena panem Masopustem na úctihodných 173 km/hod. Na konečných 4 ku 2 upravil Vláďa Hanáček, střelou pod víko. Je třeba připomenout nepoměnněné nájezdy, na straně Ryplovců dva, u Beníškovců jeden. Příště za 14 dnů od 8mi.