úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  1 : 3 (22.10.2016)
branky: Hájek M. - Kurc M., Kovanda V., Beneš R.

Rozhodlo trestné střílení
23.10.2016 - V brance žlutých nastoupil poprvé v sezoně kvůli zranění Honza Kopenec, v brance červených pak zaskakoval za zraněného Hynka Petr Šilhán Třímetr. Začalo se svižně, a v 10. minutě otevřel skóre po pěkném průniku a ještě hezčím blafáku Milan Dudák Hájek. Beníškovci pak měli více ze hry, ale střeleckou smůlu jen tak neprotrhli. Až v 35. minutě vyrovnal z dorážky Marián Kurc, který si toho dne odbyl v dresu Beníšků premiéru. Zápas rozhodl třetí faul Ryplovců, po kterém jel trestné střílení Robert Boby Beneš, a zakončil ho excelentně mezi betony - 2:1. Pak pochytal několik šancí Honza Kopenec, aby výhru pečetil lišáckou střelou zpoza branky Vráťa Kovanda. Příště 5.11. od 8mi, šedesátiny slaví Fanda Vavruška, takže si všichni zařiďte volnou sobotu a odvoz z restaurace U Lenky... :-)