úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 6 (17.12.2016)
branky: Nárovec J. 2 - Houška P. 2, Hanáček V. 2, Častoral V., Kačmar J.

Krampus den : jak na góly, tak na body
21.12.2016 - Skóre otevřel po hrubce v obraně červených Vláďa Hanáček, pak po krásném pasu od Vaška Čapka zavěsil ranou z první Pavel Prímař Houška a zvýšil na 2:0. Za Ryplovce snižoval dorážkou Jirka Nárovec, ale za dalších 5 minut skóroval ranou příklepem s přispěním teče Honza Kačmar - 3:1. V 32. minutě snížil svým důrazem před brankou opět Jirka Nárovec, na dvougólový rozdíl zvýšil Vašek Plastic Častoral a bylo rozhodnuto. Konečnou podobu výsledku dali ještě dva góly žlutých - dorážka Pavla Houšky a nakonec střela Vládi Hanáčka - 6:2. Takový je i stav na body v celé sezoně. Po zápase slavil padesátku Honza Kačmar - ještě jednou Honzovi VŠE NEJLEPŠÍ! Příští match bude na Silvestra opět od 8mi, padesátku bude slavit pivovarský sládek Dušan Krankus .