úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  1 : 4 (31.12.2016)
branky: Červenka J. - Častoral V., Kučera Š., Hlinka M., Hanáček V.

Silvestrovská žízeň
1.1.2017 - Poslední klání roku 016 připadlo přímo na silvestrovský den, a tak si všichni playeři vytvořili solidní žízeň na večerní oslavu. V brance Ryplovců, kterých bylo zcela vyjímečně méně než Beníškovců, stál mladý Michal Bezpalec. Červení začali náporem a po 10 minutách byl stav střel 10:0 pro ně, ale v brance žlutých skvěle chytal Honza Kopenec. A tak se skóre měnilo na druhé straně - z první vážnější akce otevřel účet zápasu dorážkou Václav Plastic Častoral. Za dalších 5 minut zvýšil chytrou střelou Vláďa Hanáček. Z množství šancí na druhé straně se uchytila jen střela z otočky Jirky Ogína Červenky, při které zvonila krásně šibenice. Stále bylo o co hrát, a červení tlačili. Skóre se ale opět měnilo na druhé straně, po samostatném úniku zvýšil na 3:1 Štěpán Kučera. Konečnou podobu výsledku pak dal po výtečné kombinaci celého útoku v útočném pásmu Milan CMB Hlinka, který zasunul touš do klece červených jak po másle. Po zápase slavil narozky Vašek Čapek, byl výtečný silvestrovský kaťáček a buchtinda od Verunky.