úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  5 : 1 (25.2.2017)
branky: Krankus D. 2, Štrébl J., Sulek A., Hájek M. - Kačmar J.

Třímetr čaroval
3.3.2017 - Oba mančafty nastoupily v sedmi mužích v poli a také se zaskakujícími golmany - s Petrem Šilhanem v červeném a s Filipem Bezpalcem ve žlutém dresu. Ryplovci začali náporem a po 10 minutách hry vedli 3:0 ! Trefili se Jirka Štrébl, nestárnoucí Tonda Sulek a s pomocí odrazu od brusle beka Milan Hájek. Rychle však snižoval Honza Kačmar a Beníškovci tak vykřesali naději na zvrat. To by ale museli proměňovat své šance (obzvlášť toho dne slavící Vašek Častoral) a pak také výrazně lépe bránit střední pásmo - červení najížděli snadno do třetiny a jen výborný výkon Filipa Bezpalce je ochránil od vyšší prohry. Dvěma trefami tak pečetil výsledek sládek Dušan Krankus. Po zápase slavil s velkou chutí Vašek Plastik Častoral, byl výborný gulášek a buchtička taky byla...