úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 4 (31.3.2018)
branky: Sulek A., Nárovec J. - Lifka F., Kurc M., Kovanda V., Kačmar J.

Konečný účet sezony 17-18
2.4.2018 - Závěrečný zápas této sezony pro sebe urvali Beníškovci v poměru 4 - 2. V brance Ryplovců zaskakoval mladý Filip Bezpalec, u Beníšků hlídal svoji svatyni kmenový golman Honza Kopenec. Beníšci se dostali rachle do vedení po příklepu Honzy Kačmara, pak sice vyrovnal nestárnoucí sedlický matador Tonda Sulek ( 72 let !!). O dvě minuty později vystřelil tvrdě a přesně Fanda Lifka, a bylo to 2-1 pro žlutý. Na 3-1 navyšoval střelec sezóny Marián Kurc, ale o další čtyři minuty snížil na 3-2 Jirka Nárovec. Poslední gól sezony vstřelil Vráťa Kovanda - konečných 4-2. Po zápase se mohutně slavila sezona v degustovně Strakonického pivovaru, pozváni byli i všichni bývalí hráči HC Nektarky, kteří kdy za uplynulých 24 sezon nastoupili. Bohužel účast bývalých playerů nebyla nijak valná. Ještě trochu statistiky z uplynulé sezony: Beníškovci - Ryplovci 9:5 na zápasy, skóre 48:24, nejlepší střelci - u Beníškovců: 1. M.Kurc 20 gólů, 2. Vráťa Kovanda 9, 3. Vl.Hanáček 8, Ryplovci: 1. P.Černý 5, 2. P.Bednařík 4, 3. M.Hájek 3. Kmenoví brankáři: Honza Kopenec z 12 zápasů obdržel 19 gólů - průměr 1,58 gólu na zápas, Hynek Pechlát - z 12 zápasů 39 gólů - průměr 3,25. Celkem 4 hráči odehráli všech 14 zápasů sezony: Petr Černý, Vl.Hanáček, M.Hlinka, V.Kokrda.