úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 3 (5.1.2019)
branky: Nárovec J. 2 - Kučera Š. 2, Hanáček V.

Dárek Pepovi Beníškovi k nedožité 75
5.1.2019 - Přesně na den zápasu by vycházely 75. narozeniny jednoho z hlavních zakladatelů HC Nektarka Pepíka Beníška. A tak všichni aktéři před zápasem uctili minutou ticha tento den, a Beniškovci svým zodpovědným výkonem a bojovností vybojovali po třech měsícíh konečně výhru a poslali tam nahoru Pepovi pěkný dárek. V brance Ryplovců nastoupil známý strakonický tatér Pepa Koubek, v brance Beníšků byl opět Petr Svoboda, oba mančafty hrály skoro v plných sestavách! Skóre otevřel ve 12. minutě po protažení kolem obránců Jirka Nárovec. Za 5 minut vyrovnal lišáckou střelou Vláďa Hanáček, a skore na druhou stranu obrátil dorážkou v pádu Štěpán Kučera. Ve 38. minutě se jelo trestné střílení, a to za 3 fauly Beníškovců. K puku se postavil ve skvělé formě hrající Jirka Nárovec a chladnokrevně proměnil - srovnáno 2-2. Pak zvonily tyčky na obou stanách, vítěznou branku obstaral utěšenou střelou švihem Štěpán Kučera. Ryplovci pak neproměnili ještě dva nájezdy, a tak se mohli Beníšci radovat po dlouhé době z výhry, která snížila stav zápasů na rozdíl jednoho. Příště 19.1., opět od 8.00.