úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 2 (19.1.2019)
branky: Vavruška F., Nárovec J. - Kučera Š., Hanáček V.

Vzpomínka i na druhého kapitána - Sašu Rypla st.
19.1.2019 - Před začátkem dalšího klání uctili obě mužstva minutou ticha nedožité 75. narozeniny druhého z kapitánů HC Nektarka - Saši Rypla. Na obou stranách bylo dost hráčů, morálka docházky se nám zlepšuje i u Beníškovců... Účet zápasu otevřel skvostný lyžař, který se vrátil z italských dolomit - Fanda Vavruška - 1-0 pr Ryplovce. Za 10 minut vyrovnal pro krásném průniku Vláďa Hanáček, a skóre bylo otočeno na 2-1 po bekhandové dorážce Štěpána Kučery. Pak bylo na obou stranách několik tutovek, zejména ta od Dušana Krankuse volala po gólu, po střele Š. Kučery cinkla pravá tyčka, ale skóre se měnilo až v 55. minutě, po gólu od Jirky Nárovce, když jej beci Beníškovců nechali dorážet natřikrát - 2:2. Závěr byl již bez větších šancí a tak se zrodila další remízička. Příště v sobotu 2.2. klasicky od 8.00.