test
HC NEKTARKA - Ryplovci vs. Beníškovci
úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  4 : 6 (27.11.2021)
branky: Kouba J. 2, Vavruška F., Krankus D. - Kotrba Z. 3, Čapek V., Kučera Š., Hanáček V.

Zápas očkovaných plajerů
27.11.2021 - Vládní restrikce zapříčinili slabší účast na obou stranách, v brance Ryplovců stál Míra Šobr, v brance Beníškovců opět Petr Svoboda. Hned z první akce otevřel skóre Dušan Krankus, za chvíli vyrovnal hodně šťastně Vláďa Hanáček. Na 2-1 pěknou střelou pod víko dával Fanda Vavruška, pak ale během jednoho střídání zavěsil dvakrát Zdenda Kotrba a otočil skóre na 3-2 pro žluté. Vyrovnal za dalších 5 minut lišáckou střelou z úhlu Pepa Kouba, pak ale Beníšci odskočili o dva góly po brankách Vaška Čapka a opět Zdenda Kotrba, který tak zaknihoval toho dne hattrick. Deset minut před koncem snížil svým druhým gólem Pepa Kouba, konečnou podobu skóre pak dával střelou od modré Štěpán Kučera. Beníškovce podržel několikrát v zápase výborný Petr Svoboda, na druhé straně neměl v brankovišti vůbec svůj den Míra Šobr, a také toho dne megapalič tutových šancí Jirka Ogín Červenka. Snad se na led letos ještě podíváme, další termín je 11.prosince od 8mi.