úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 3 (5.3.2022)
branky: Nárovec J., Hackl D. - Kučera Š., Kotrba Z., Beneš J.

Beníškovci přerušili dlouhou sérii bez vítězství
6.3.2022 - Naposledy se z vítězství radovali borci ve žlutých dresech 27.11. loňského roku, a tuto černou sérii chtěli zlomit. V brance měli mladého Martina Svobodu, na druhé straně stál v kleci Roman Špiler. Odhodlání a bojovnost byla vidět od prvního buly a tak nebylo divu, že již po deseti minutách žlutí vedli, to když se nadvakrát důrazem v brankovišti prosadil Štěpán Kučera po předchozí střílené přihrávce Vládi Hanáčka. Červení vyrovnali z trestného střílení, nařízeném po třech faulech, to se prosadil mazáckým blafákem do forhendu Jirka Nárovec. Na 2-1 upravil Jirka Beneš, když výlet obou beků spolu s Vaškem Čapkem zakončoval nekompromisně pod víko. Ryplovci opět srovnali, to když se prosadil David Hackl a vypadalo to na dělbu bodu. To se však nestalo, neboť jedovatou střelou rozhodl Zdeněk Kotrba - jeho střela nejdříve zazvonila na tyč, pak do brusle golmana a pomalinku se došourala za brankovou čáru. Ryplovci stihli ještě v poslední minutě odvolat brankáře, všechny ošemetné situace však vyřešil Martin Svoboda a žlutí mohli slavit, stejně jako po zápase v hospůdce u Lenky, kde dodatečně slavil 70ku Míra Jambor.