úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  1 : 2 (2.4.2022)
branky: Bednařík P. - Častoral V., Hanáček V.

Po aprílu se radovali Beníškovci
2.4.2022 - Poslední klání sezony zdobilo množství šancí na obou stranách a hlavně spolehliví gólmani na obou stranách. U Ryplovců zaskakoval Hynek Pechlát, u Beníškovců chytal Roman Špiler. Skóre bylo dlouho bezbrankové, branka Vládi Hanáčka nebyla uznána (prý břevno a tyč, ale s pomocí videorozhodčího by bylo možná jinak?), a ani trestné střílení v podání opět Vládi Hanáčka branku nepřineslo, až 12 min. před koncem se Vláďa konečně prosadil tváří v tvář golmanovi - 1-0. Sedm minut před koncem v nájezdu dva na jednoho podržel žluté "Špína", a prakticky vzápětí z podobné akce zakončoval krásně do prázdné svým prvním golem v sezóně Vašek Častoral. Po dalších dvou minutách svým důrazem před brankovištěm snížil Petr Bednařík. Červení v posledních minutách dosáhli branky, ta ale nebyla uznána pro postavení dvou hráčů v brankovišti, a mohlo se jít fotit a slavit k Lence....:-)