úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  1 : 2 (14.1.2023)
branky: Havelec R. - Čapek V., Kovanda V.

Šťastné vítězství Beníškovců
15.1.2023 - V úvodní zápas roku 2023 stál v brance červených Peťa Šilhan, na opačné straně pak Roman Špiler, a oba chytali velice spolehlivě. Skóre otevřel ve 22. minutě po individuální akci utěšenou střelou Vašek Čapek - 1:0. Ve 47. minutě srovnali účet Ryplovci, to když se šťastně trefil Roman Havelec. V 53. minutě mohl překlopit stav na stranu červených Roman Hrba, trestné střílení za 3 fauly však neproměnil. V 58. minutě se asi ve čtvrté své šanci konečně prosadil Vráťa Kovanda, který dorazil střelu od modré Petra Svobody. Závěrečný tlak Ryplovců již změnu skóre nepřinesl, a tak žlutí svým třetím vítězstvím po sobě snižují na průběžných 6-4 na zápasy, bude to ještě zajímavé!! Zápas řídily Kája Suda, Honza Sigmund a Martin Svoboda. Příště tedy 28.1. opět v tradičních 8.00.