test
HC NEKTARKA - Ryplovci vs. Beníškovci
úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  3 : 6 (28.1.2023)
branky: Vavruška F., Nárovec J., Hrba R. - Švec M., Častoral V., Čapek V., Kovanda V., Kačmar J., Hanáček V.

Rozhodla trestná střílení
29.1.2023 - Pozici brankářů tentokrát zajistila rodina Svobodů, v brance Beníškovců mladý Martin, u Ryplovců pak Petr. Po 5 minutách bylo skóre 1-0 pro červené, účet zápasu otevřel Jirka Nárovec. Ryplovci měli po 45 minut více ze hry, nebyli ale schopni své vedení navýšit, několik tutových šancí pochytal Martin Svoboda, jednou zazvonila i tyčka. A tak v 35. minutě vyrovnal po hezké individuální akci excelentní bruslař Milan Švec. V 38. minutě však dorážkou poslal do vedení opět červené Franta Vavruška. Ještě v tomtéž střídání však druhý útok Beníšků vyrovnal, to když se trefil Vašek Plastik Častoral. Za dalších 3 minuty bylo skóre překlopené opět na stranu červených, to když si u tyčky počíhal na skákavý puk Roman Hrba a pohotově zavěsil. Vyrovnání přišlo v 45. minutě, to když lišácky zasunul puk zpoza branky Vašek Čapek. Vítězný gól vstřelil po hezké akci Vláďa Hanáček. Srovnat mohl Milan Hájek, ale trestné střílení za 3 fauly neproměnil, na druhé straně při stejné situaci chladnokrevně zakončil nájezd Vráťa Kovanda: 5-3 pro žluté. Konečnou podobu skóre pak stanovil pohotovou střelou z úhlu Honza Kačmar, pro krásné přihrávce v pádu od Vládi Hanáčka. Celkové skóre se vyrovnává, červení vedou již jen 6 - 5 na zápasy, bude to ještě určitě napínavé!