úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  1 : 3 (11.2.2023)
branky: Hrba R. - Kačmar J., Houška P., Hanáček V.

Zakončení ve stylu Milana Gulaše - na zápasy 6-6 !
12.2.2023 - Hrát se tentokrát začalo ze zabezpečených obran, šancí bylo poskrovnu, až ve 28. minutě otevřel skóre Roman Hrba po nedůslednosti v obranném pásmu žlutých. Za 5 minut bylo ale vyrovnáno, to se trefil Vláďa Hanáček. Ve 40. minutě vstřelil branku Honza Kačmar, ta se nakonec ukázala jako vítězná, neboť trestné střílení za 3 fauly neproměnil Roman Hrba, to když jej bravurně vychytal Roman Špiler. Ve 49. minutě zakončil brilantně samostatný únik Pavel Houška, to když trefil horní růžek branky ve stylu Milana Gulaše. Brejku předcházela hezká křížná přihrávka od Vaška Kabáta , který pak ještě neproměnil samostatný únik, když jej vychytal Petr Třímetr Šilhan. Zápas sám odřídil Honza Sigmund. Na zápasy je tak srovnáno - 6 - 6, a do konce zbývají tři maximálně čtyři zápasy.