úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  1 : 3 (25.2.2023)
branky: Krankus D. - Kovanda V. 2, Kačmar J.

Šestá výhra Beníškovců v řadě!
26.2.2023 - Poslední únorovou sobotu začali lépe žlutí, to když po několika neproměněných šancích otevřel v 15. minutě skóre Vráťa Kovanda po přihrávce Zdeňka Kotrby. V 19. minutě zvýšil na 2-0 Honza Kačmar. Ale ve 35. minutě snížil po přihrávce Fandy Vavrušky pohotovou střelou pod víko Dušan Krankus 1-2. Vyrovnat mohl po nařízeném trestném střílení Pepík Kouba, ale na Martina Svobodu v brance Beníšků si nepřišel. Na druhé straně při stejné výhodě neproměnil svůj blafák Vláďa Hanáček. V 54. minutě stanovil konečné skóre ostrostřelec Vráťa Kovanda, a to mohl ještě završit hattrick, ale trestné střílení v 57. minutě neproměnil. S přehledem řídil a vše pečlivě zapsal Honza Sigmund, Beníškovci se tak ujímají vedení 7-6 na zápasy, do konce zbývají ještě dva březnové zápasy.