test
HC NEKTARKA - Ryplovci vs. Beníškovci
úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  4 : 4 (25.11.2023)
branky: Červenka J., Nárovec J., Hájek M., Bednařík P. - Kovanda V. 2, Kotrba Z., Kačmar J.

Osmigólová plichta po průběhu jako na houpačce
25.11.2023 - Skóre otevřel v 6. minutě Petr Bednařík skákavou žabičkou od modré. Ve 21. minutě vyrovnal důrazem v brankovišti Vráťa Kovanda, když napočtvrté zasunul puk pod betony Petra Šilhana. Ve 25.minutě krásnou střelou příklepem zavěsil Honza Kačmar - 2-1 pro Beníškovce. Ve 31. min. ale srovnal dorážkou Jirka Nárovec a ve 38. minutě překlopil vedení na stranu Ryplovců Jirka Červenka. Hned za minutu ale srovnal Zdeněk Kotrba, a to nebylo všechno. Ve 47. minutě po nastřeleném břevnu od oslavence Vaška Kabáta zavěsil baseballově ze vzduchu opět Vráťa Kovanda - 4-3 pro žluté. Konečnou podobu skóre stanovil 4 minuty před sirénou Milan Hájek - 4-4. Trochu nervózní zápas řídil Honza Sigmund, po zápase proběhla oslava 2*35 narozenin Vaška Kabáta, ještě jednou za oba mančafty jen VŠE NEJ!