úvodhistoriezápasytabulkasoupiskafotky
Ryplovci - Beníškovci  2 : 3 (3.2.2024)
branky: Vrba K., Kouba J. - Kučera Š., Kotrba Z., Kabát V.

První a poslední gól nestačil, slaví Beníškovci
4.2.2024 - Skóre prvního únorového zápasu otevřel ve 14. minutě Kája Vrba skrytou střelou z úhlu - 1-0 pro Ryplovce. Hned za dvě minuty bylo srovnáno, když hbitý únik po levém křídle zakončil brankou Zdenda Kotrba. Ve 31. minutě otočil skóre ve prospěch Beníškovců Vašek Kabát, když vystřelil přes obránce, a s jeho mírnou tečí slavil svoji první letošní branku. A ve 36. minutě bylo pro žluté ještě veseleji, když se po střílené přihrávce Milana Švece trefil tečí od brusle Štěpán Kučera. Pak ve 43. minutě neproměnil trestné střílení Milan Švec, a za dalších 5 minut bylo sníženo - trefil se Pepík Kouba: 2-3. Další šance Ryplovců pak pochytal Martin Svoboda, a tak po záverečním hvizdu píšťalky Honzy Sigmunda mohli Beníškovci slavit, a to i sezónní titul, protože již vedou o 5 zápasů a do konce jsou již jen čtyři mače!